Technologie Autonomicznej Jazdy ZF TRW- Spotkanie ze studentami

Zapraszamy na warsztat "Technologie Autonomicznej Jazdy".

Podczas spotkania dowiesz się jak zmieniała się technologia układu kierowniczego i do czego te zmiany doprowadzą w najbliższej przyszłości. Będziesz też miał możliwość zapoznania się z programem stażowym ZF TRW skierowanym do absolwentów Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Termin spotkania: 10 maja (wtorek),
godzina 15:00
sala B206

Warsztaty RESETyoung

25.04.16 r., mieliśmy przyjemność gościć grupę uczniów z gimnazjum nr 2 w Godziszce. Przygotowaliśmy dla nich wycieczkę ze zwiedzaniem ciekawych miejsc na naszej Uczelni, którą prowadził dr inż. Tomasz Gancarczyk oraz warsztaty z programowania robotów, które poprowadził dr Łukasz Więcław

Nowe studia na Wydziale Budowy Maszyn i Informatyki !

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki i podjęcia nauki w naszej uczelni. Różnorodne kierunki studiów pozwolą każdemu kandydatowi wybrać swoją ścieżkę kariery oraz zdobycie solidnego, konkretnego i cenionego zawodu.

Informacje związane z poszczególnymi kierunkami studiów na Wydziale Budowy Maszyn i Informatyki: link

4. WeBB MeetUp - Spring 2016

To już 4 edycja konferencji WeBB MeetUp organizowanego we współpracy z kołem RESET.

Zapraszamy serdecznie po raz kolejny na konferencję informatyczną, gdzie tym razem będziecie mogli posłuchać o Angular 2, HTTP/2, Machine Learning czy Elasticsearch.

Więcej szczegółów na profilu FB

About Us

Nulla nunc dui, tristique in semper vel, congue sed ligula. Nam dolor ligula, faucibus id sodales in, auctor fringilla libero. Nulla nunc dui, tristique in semper vel. Nam dolor ligula, faucibus id sodales in, auctor fringilla libero.